Organisatie
“Wat zijn ze goed in opslag en overslag van hoogwaardige grondstoffen”, zeiden wij van De Holland Talent Group tegen elkaar. We willen je graag net zo enthousiast maken voor deze innovatieve, logistieke dienstverlener als wij al zijn, dus neem even tijd om deze vacature goed door te lezen om daarna direct in actie te komen. Dit is je kans om je financiële, administratieve skills niet alleen maar op te slaan, maar ze volledig tot hun recht te laten komen. In de haven van Amsterdam notabene, (hoe leuk wil jij je werkplek hebben?), staan ze al op de kade als je komt in de functie van:
Medewerker Crediteurenadministratie (24-32 uur) €2.500-€3.700
Het is niet de minste waar je voor kan werken. Zowel nationaal als internationaal hebben zij een goede reputatie opgebouwd in hun uitgebreide dienstverlening in haven- en productlogistiek. Dit doen zij onder andere door het bieden van opslag, distribueren van goederen, douaneafhandelingen en zeetransport.
Functie
Op de financiële afdeling ga je als Administratief Medewerker de volgende taken uitvoeren:
• Het inboeken van de inkomende facturen
• Het aanmaken van de wekelijkse betaalbatch
• Contact met de leverancier wanneer noodzakelijk.
De middelgrote organisatie telt totaal ongeveer 35 medewerkers, die resultaat en kwaliteit hoog hebben staan en ‘gewoon’ de handen nog uit de mouwen steken en elkaar helpen, waar nodig. Dit allemaal in een prettige werksfeer waarin nuchterheid en humor je helemaal thuis laten voelen.
Wat heb je nodig?
• Je denkt- en werkt op Mbo-niveau;
• Neem je ervaring mee die je al opdeed in een financieel/ administratieve functie elders, voor minimaal drie jaar;
• Je kan goed zelfstandig werken en prioriteiten stellen;
• Je bent accuraat en hebt cijfermatig inzicht;
• Je Nederlandse en Engelse taalbeheersing is goed te noemen. Duitse taalvaardigheid is welkom;
• Je bent nuchter en oplossingsgericht;
• De programma’s van MS-office kosten jou geen moeite, je hebt voldoende ervaring en kent de trucjes. Heb je ook kennis van Microsoft AX? Neem dat vooral mee!
• Communicatief ben je duidelijk en je werkt graag samen met mensen die gemotiveerd zijn en goed kunnen samenwerken, want, zo ben jij toch ook?
Wat bieden we jou?
We loodsen je wel door de indrukwekkend grote loodsen met onder andere opgeslagen grondstoffen voor koffie en thee hoor. Op kantoor hebben ze een lekker vers bakkie voor je gezet. Daarnaast zijn er prima arbeidsvoorwaarden, zoals:
• Een salaris vanaf € 2500 tot € 3700, afhankelijk van je leeftijd en ervaring;
• Een gave werklocatie in goed bereikbaar Amsterdam;
• Vaste grond onder je voeten waarin je stappen gaat maken in je persoonlijke ontwikkeling;
• Reiskostenvergoeding;
• Prima geregelde pensioenopbouw;
• 26 vakantiedagen en maar liefst 8.33% vakantietoeslag
• De mogelijkheid om thuis te werken en je uren flexibel in te delen;
De prettige werkomgeving in een platte organisatiestructuur, is de espresso op de vroege ochtend!