Manager Salarisadministratie – ‘s-Gravenhage
Organisatie
Onze opdrachtgever is een laagdrempelig bedrijf, waar de klant makkelijk binnenloopt en ze dicht bij de klant staan. Om die reden zijn de lijnen kort met de klant en kunnen zij makkelijk inspelen op de wens van de klant. Zij zijn op zoek naar een:
Manager Salarisadministratie
(minimaal 32 uur)
‘Eindverantwoordelijke voor alle salarisklanten’
Functie
Samen met twee andere collega’s ben je verantwoordelijk voor de salarisadministratie. In deze functie zal je eindverantwoordelijk zijn voor de salarisklanten. Jij krijgt energie van je werkzaamheden, wanneer je jouw klanten volledig kan ontzorgen op het gebied van personeels- en salarisadministratie. Jij staat altijd paraat voor jouw klantenkring en hun vragen. Zij kunnen jou altijd bereiken wanneer de nood aan de man is.
Samen met je collega’s verwerk je de personeels- en salarisadministratie voor een diverse klantengroep. Je zal verantwoordelijk zijn voor het opstellen van de maandelijkse loonstroken en aangiften loonheffingen. Daarnaast stel je de opgave van de pensioenfondsen op en maak je pro forma salarisberekeningen. Deze zal je moeten afstemmen met onder andere het UWV. Daarnaast heb je een adviserende rol naar de klant toe. Je bent op de hoogte van de huidige wet- en regelgeving rondom de salarisadministratie.
Functie-eisen
Heeft deze vacature je interesse gewekt? Dit is het profiel waarnaar zij op zoek zijn: Een enthousiaste financial met een HBO- of een afgeronde MBO niveau 4 opleiding. Je neemt ruime ervaring en kennis mee als salarisadministrateur. Het is een pré wanneer je ervaring heb met NMBRS.
Je onderhoudt graag contact met de klant en bent oplossingsgericht. Geen vraagstuk die jou te gek is! Daarnaast beheers je de Nederlandse taal goed, zowel mondeling als schriftelijk. Je bent flexibel en wil minimaal 32 uur werken. Je bent woonachtig in de omgeving van Den Haag, vindt het niet erg om eventueel met het OV te reizen.
Aanbod
Dit laagdrempelig bedrijf is centraal gelegen in een mooie omgeving in Den Haag. Het OV stopt voor de deur! Zij houden de lijnen graag kort met zowel de klanten als het personeel. Een mooi en transparant kantoor zorgt ervoor dat je makkelijk bij iemand kan aankloppen met je vragen of voor een gezellig praatje. Zij doen regelmatig (sportieve) activiteiten en organiseren gezellige uitjes met elkaar. ‘Teambuiling’ staat bij hun centraal!
Zij investeren graag in hun werknemers en bieden dan ook uitgebreide studiemogelijkheden. Naast een mooi pensioenregeling en goede arbeidsvoorwaarden bieden zij mogelijkheid tot professionele en persoonlijke groei.
Inlichtingen
Primaflex Uitzendbureau, onderdeel van de Holland Talent Group, is gefocust op backoffice functies. Wij zijn specialist in uitzenden en werving & selectie voor functies van LBO tot en met HBO niveau.
Primaflex Uitzendbureau is een zelfstandig bureau met een flexibel, korte lijnen en no-nonsense aanpak. We besteden veel aandacht aan de ‘match’ en ondersteuning na plaatsing. Door de lage overhead zijn de Primaflex-tarieven gunstig!
Solliciteren naar de functie van Manager Salarisadministratie kan eenvoudig door je CV en je motivatie te mailen aan quirine@primaflex.nl. Als je nog vragen hebt, kun je altijd bellen met Quirine, telefoonnummer 071-3030040. Voor nog meer vacatures ga je naar onze website: www.hollandtalentgroup.com
Als we over deze functie met jou in gesprek willen, nodigen we je binnen 5 werkdagen bij ons aan tafel uit!