Hands on Controller – Amsterdam

Organisatie

‘Alles is mooier als de zon schijnt’

Toch? Als de zon schijnt, krijgen we veel meer energie. Dat weten dit zonnige stel mensen die elke dag energie opwekken, maar al te goed. Geen dak te hoog en voor iedereen zonne-energie. Dat is het motto van deze partner in zonnepanelen in Amsterdam. De zon schijnt voor zowel woningbouwcorporaties als voor particulieren. Ruim 10 jaar geleden begon de missie voor duurzame energie, dat is uitgegroeid tot een miljoenenomzet. Hier blijven ze meedenken aan duurzame energie. Ze gaan opgewekt aan de slag en ondersteunen ook goede doelen om de wereld weer mooier te maken. Wat wil je nog meer? Je hoeft het dak niet op en je kunt wel je energie kwijt en krijgt er nog meer voor terug. Jij kan hier starten als:


Hands on Controller


Functie

Handen uit de mouwen en ondersteunende taken is in twee woorden meteen duidelijk. Financiële kennis kun je uitwerken en ook delen. Het financiële team bestaat uit een CFO, een financieel manager en twee Administrateurs. Met een zonnig humeur zijn zij, jong en ambitieus, hard aan de slag. Er is genoeg te doen, waardoor er ondersteuning nodig is voor de administratieve medewerkers. Dus je kunt meewerken en daarnaast ben je de kracht in expertise. De zonne-energie wordt voor een groot deel geleverd aan woningcorporaties. Heel mooi, want zo mogen huurhuizen ook profiteren van duurzaamheid. Financieel vraagt dit natuurlijk het nodige inzicht. Investeren in energie, geeft met aanbestedingen, niet direct de opbrengst. Zo werkt het toch ook met zonlicht? Voordat je bruin bent, heb je immers ook eerst uren liggen bakken.

Het MDSN-terrein in Amsterdam kan jouw werkplek worden. Super hip en vanuit alle kanten prima bereikbaar. Als hands-on controller zijn de onderstaande algemene taken jouw energie en opbrengst:

• Opstellen van balansposten;

• Salarisadministratie verwerken;

• Grootboekadministratie bijhouden;

• Verzekeringen beheren;

• Jaarrekeningen en begroting helpen opstellen;

• Verwerken van projectmatige administratie;

• Voortgangsrapportages opstellen;

• Crediteuren- en debiteurenadministratie;

• Periodieke financiële administratie;

• Je kunt werken met Exact Online;

• Liquide middelen verwerken in de administratie;

• Twee keer per maand rapporteren over cashflow, begroting en afsluiting;

• Ondersteuning bieden aan de administratieve medewerkers.

En jouw ideeën om processen te optimaliseren, zijn welkom, jij zelf ook! Net als je nieuwe collega.


Zeg geen nee, het geldt voor twee!’


Ja, je leest het goed, twee controllers zijn meer dan welkom!

Specifiek ga je als hands-on controller je bezighouden met:

• Het analyseren van kansen-en risico’s;

• De projectadministratie inrichten, controleren en daarover communiceren en rapporteren;

• Budgetten en de planning daarop bewaken.

Functie-eisen

Opgewekt! Alleen als het regent, mag je wel een beetje mopperen. Gelukkig zit je droog en warm en is het werk superleuk en het team jong en gezellig.

Wat je nodig hebt is dit:

• HBO werk en denkniveau.

• Ervaring in Finance als soortgelijke functie.

• Commerciële business, is jouw ding.

• Je kunt goed communiceren met overtuiging en net zo goed luisteren. Je bent gewoon makkelijk in de omgang.

• Je houdt wel van een beetje veranderingen op zijn tijd en beweegt daarin makkelijk mee.

• Je analyseert van nature en bent klant- en resultaatgericht.

Aanbod

‘Duurzaam investeren in jezelf!’

Dat is alvast een feit en nog niet alles natuurlijk, want je krijgt ook:

• Een prima salaris, een zonnig vooruitzicht.

• Zelfs het pensioen is duurzaam, je bouwt vanaf dag 1 al op.

• Een persoonlijk opleidingsbudget en volop mogelijkheden om te leren.

• Leuke collega’s, ja we weten dat het nietszeggend en een bekende term is, maar kom maar eens kennis met ze maken!

• Borrelen en uitjes met elkaar!

• Een mooie, afwisselende baan op een toplocatie.

Inlichtingen

Dubbel kans, Go for it!

Wij nemen jou mee naar Amsterdam voor een kennismaking! Stap 1: Stuur je CV en we nemen contact met je op. Stap 2? Laat je verrassen en bouw aan je eigen toekomst, die pure energie zal opleveren.

Mail je CV naar joost@hollandtalentgroup.com.

We hopen je snel te mogen ontmoeten.

De Holland Talent Group is een arbeidsbemiddelaar met een stevige focus op Finance. Wij zijn al 25 jaar actief op de arbeidsmarkt en hebben een krachtig netwerk opgebouwd, zowel in het bedrijfsleven als bij kandidaten. Gezien onze achtergrond en ervaring zijn wij DE partner voor klant en kandidaat!



Voor nadere informatie kun je contact opnemen met Joost van der Kaa, Holland Talent Group, Morssingel 11, 2312 AZ Leiden. Telefoon 071-3030035. Voor alle overige vacatures van de Holland Talent Group ga je naar www.hollandtalentgroup.com.